fbpx
loader image
VIdeo-studio

Produktové video

V dnešní zrychlené době, kdy čas jsou peníze, je těžké potenciálního klienta přinutit, aby se zastavil a přečetl si, co mu nabízíte. Proto je video skvělým nástrojem, jak na svoji firmu upozornit. Průzkumy ukázaly, že lidé zůstávají na webu, který obsahuje video o celé 2 minuty déle. Vizuální prezentace je výrazně efektivnější než ta textová. Nejen, že je rychlejší a šetří klientův čas, zároveň je i zajímavější a lze ji konkrétně zacílit, tak obsahově, ale i esteticky a za použití emocí. Klient se tak spíš podívá na minutové video, které se mu zaryje do paměti, než aby četl dvou stránkový text. To je vaše šance se odlišit, být unikátní a propojit video s vaší značkou tak, že na vás potenciální klient už nezapomene.

VIdeo-studio

Firemní video/ After Movie / Sport

Chcete přenést atmosféru ze své firmy nebo akce ke všem svým zákazníkům, kteří se nemohli osobně zúčastnit nebo naopak chcete upoutat jejich pozornost na nadcházející událost? Přesně zde míří tato sekce. Ať už se jedná o záznam pro všechny zúčastněné nebo upoutávka na blížící se akci, neváhejte a jdeme na to. Sestavím pro Vás scénář ideálního ztrhujícího video shotu.

Reference

Tahle firma byla skvělá volba. Velice profesionální a zároveň přátelský přístup.
Tomáš Vlček je profesionál na svém místě, video předčilo naše očekávání, úžasné fotky. Vytvořil skvělou vzpomínku na naše výročí – 30 let založení společnosti MP Krásno a to za velice příznivou cenu.
Rozhodně doporučujeme !

Bára Vlčková
Specialista marketingu

Výborná domluva. Přesnost v dohodnutých časech. A i když jsme museli hodně imrovizovat trpělivost pana Vlka je odivuhodná. Je cítit nadšení pro svoji práci. U nás se spolupráci určitě nekončíme. Budeme pokračovat!!

Vladimír Trojáček

V podstatě vám nebylo co vytknout, byli jste rychlí, akční a trefovali jste vše napoprvé, za náš organizační tým tlumočím jen samou chválu a spokojenost. Vaše video-dokumentace byla ozdobou letošního ročníku. Děkujeme za váš čas a energii , kterou jste Sedmičce věnovali. Budeme se těšit na další spolupráci.

Libor Uher

 

S Tomem spolupracujeme již velmi dlouho. Pokaždé když mu dáme nějaký náš produkt na vytvoření videa nebo fotek tak jsme velmi spokojeni.

Vít Mlejnek

Požadavkem bylo vytvoření recenze spolu s produktovým videem určeným k propagaci na sociálních sítích. S výsledkem jsme byli spokojeni, vše proběhlo rychle a profesionálně.

Stanislav Přibyl

Tom Vlk, to je v krátkosti kreativita, profesionalita a naprosto pohodová spolupráce. Za produkci Kontakt Festu mohu vyjádřit naprostou spokojenost a už moc se těším budoucí spolupráci.

 
Marian Žárský 

S Tomem spolupracujeme už delší dobu a vždy dokáže předčit naše očekávání. Naprosto profi přístup a komunikace. Za nás doporučujeme všema deseti.

Tereza Čajková

Tom Vlček je dle mého názoru opravdový profesionál. Natáčel nám video v naprosto nefotogenickém prostředí. Škaredý neozdobený prostor plný nevzhledných prvků. Ale z videa byste nic z toho nepoznali. Dokázal zachytit naprosto úžasné věci a ty škaredé skrýt.

V prostoru si ho málo kdy všimnete. Chodí kolem jako duch, ale přitom zastihne vše, co na akci má. Video poté působí velmi přirozeně a zachycuje jak jednotlivé situace, tak také jejich atmosféru.

Můžu pouze doporučit. Děkujeme za krásnou spolupráci.

Kája Mikesková

Tomáš Vlček nám vytvořil profesionální propagační materiály, které vznikaly v přátelské a uvolněné atmosféře, děkujeme. Business focení venku proběhlo tak rychle, že jsme se ani nestihli cítit nervózní z profesionálního focení a výsledek byl skvělý. Fotografie přesně vystihovaly to, co jsme chtěli.  Při natáčení krátkého videa byl Tomáš jako ninja, nikdo ho neviděl a neslyšel a výsledek byl bezvadný, video přesně zachytilo tu napínavou a dramatickou atmosféru dané události. A pak jsme se společně pustili do pořádné akce, vytváření propagačního velkého videa! Tomáš Vlček byl s námi od začátku součástí týmu, společně jsme definovali záměr videa a cílového diváka, pomohl nám vystavět scénář a hlavní body, které chceme ve videu mít. Podařilo se mu zachytit přesně tu uvolněnou a přátelskou náladu, která ve skutečnosti při natáčení panovala. Nikdo z přítomných to nevnímal, jako „pozor, kameraman jde!“, ale Tomáš tak nějak proplouval okolo, a zachytil si přesně to, co bylo ke scénáři třeba. Nahrál voiceover, který je tak libozvučný, že posluchač se chce k reproduktoru až přitulit. Na základě našich pár připomínek video mírně poupravil v rekordním čase a obratem předal hotový video produkt. My jsme byli nadšení nejen z výsledku, ale hlavně ze spolupráce samotné, která byla profesionální a přátelská. Děkujeme

nezisková organizace Lesní mateřská škola a komunitní klub Pecka.

„Organizovala jsem focení zaměstnanců pro nový web a oslovila jsem Toma. Spolupráce s ním byla jedna velká radost. Jednak je profesionál a s výsledkem jsme byli velmi spokojení, ale zdůraznila bych jeho smysl pro detail a přátelské jednání. Děkujeme Tome a těšíme se na další spolupráci.“

Aneta Bernatíková – Marketing

Skvělý tým. Natočili naší přehlídku Motýlek v oblacích. Vše proběhlo naprosto v pohodové atmosféře a v úžasné domluvě. Všichni se cítili dobře a video je prostě super. Velice doporučuji. Výsledné video bylo opravdu rychle a ve vysoké kvalitě.  Doporučuji!

 
Marek Poruba
KONTAKT - Tom VLK foto

Objednej si focení ještě dnes…

info@tomvlk.cz

tel: 733 512 214