VIdeo-studio

Produktové video

V dnešní zrychlené době, kdy čas jsou peníze, je těžké potenciálního klienta přinutit, aby se zastavil a přečetl si, co mu nabízíte. Proto je video skvělým nástrojem, jak na svoji firmu upozornit. Průzkumy ukázaly, že lidé zůstávají na webu, který obsahuje video o celé 2 minuty déle. Vizuální prezentace je výrazně efektivnější než ta textová. Nejen, že je rychlejší a šetří klientův čas, zároveň je i zajímavější a lze ji konkrétně zacílit, tak obsahově, ale i esteticky a za použití emocí. Klient se tak spíš podívá na minutové video, které se mu zaryje do paměti, než aby četl dvou stránkový text. To je vaše šance se odlišit, být unikátní a propojit video s vaší značkou tak, že na vás potenciální klient už nezapomene.

VIdeo-studio

Firemní video/ video z akce

Chcete přenést atmosféru ze své firmy nebo akce ke všem svým zákazníkům, kteří se nemohli osobně zúčastnit nebo naopak chcete upoutat jejich pozornost na nadcházející událost? Přesně zde míří tato sekce. Ať už se jedná o záznam pro všechny zúčastněné nebo upoutávka na blížící se akci, neváhejte a jdeme na to. Sestavím pro Vás scénář ideálního ztrhujícího video shotu.

VIdeo-studio

YouTube Tom VLK

Kanál věnující se technologiím, spotřební elektronice a chytré domácnosti, především Apple Homekit. Kanál aktuálně cílí na prvních 10 000 odběratelů. Nejen obsah, ale také vizuální stránka míří na vysokou laťku, kterou v dnešní době odběratelé na YouTube vyhledávají a někdy doslova touto platformou nahrazují klasické sledování TV. Aktuálně takto brand Tom VLK spolupracuje se světovými značkami SONY, Realme, EPSON, JBL, VocoLinc, Aqara, Lamax, Netatmo, TP Link, BenQ, také s velkými českými e-shopy a srovnávači zboží jako ALZA, Heureka a Electro World.

Reference

Výborná domluva. Přesnost v dohodnutých časech. A i když jsme museli hodně imrovizovat trpělivost pana Vlka je odivuhodná. Je cítit nadšení pro svoji práci. U nás se spolupráci určitě nekončíme. Budeme pokračovat!!

Vladimír Trojáček

S Tomem spolupracujeme už delší dobu a vždy dokáže předčit naše očekávání. Naprosto profi přístup a komunikace. Za nás doporučujeme všema deseti.

Tereza Čajková

S Tomem spolupracujeme již velmi dlouho. Pokaždé když mu dáme nějaký náš produkt na vytvoření videa nebo fotek tak jsme velmi spokojeni.

Vít Mlejnek

Tom Vlček je dle mého názoru opravdový profesionál. Natáčel nám video v naprosto nefotogenickém prostředí. Škaredý neozdobený prostor plný nevzhledných prvků. Ale z videa byste nic z toho nepoznali. Dokázal zachytit naprosto úžasné věci a ty škaredé skrýt.

V prostoru si ho málo kdy všimnete. Chodí kolem jako duch, ale přitom zastihne vše, co na akci má. Video poté působí velmi přirozeně a zachycuje jak jednotlivé situace, tak také jejich atmosféru.

Můžu pouze doporučit. Děkujeme za krásnou spolupráci.

Kája Mikesková

„Organizovala jsem focení zaměstnanců pro nový web a oslovila jsem Toma. Spolupráce s ním byla jedna velká radost. Jednak je profesionál a s výsledkem jsme byli velmi spokojení, ale zdůraznila bych jeho smysl pro detail a přátelské jednání. Děkujeme Tome a těšíme se na další spolupráci.“

Aneta Bernatíková – Marketing

Požadavkem bylo vytvoření recenze spolu s produktovým videem určeným k propagaci na sociálních sítích. S výsledkem jsme byli spokojeni, vše proběhlo rychle a profesionálně.

Stanislav Přibyl

KONTAKT - Tom VLK foto

Objednej si focení ještě dnes…

info@tomvlk.cz

tel: 733 512 214