Sociální sítě

Reklama na míru - Buďte vidět!

Máte produkt/službu, ale nevíte jak prorazit nebo toužíte po zvýšení povědomí a celkovém zájmu o Vás? Buďte vidět! Můžete mít sebelepší produkt nebo službu, ale dokud o Vás  lidé neví, jako by jste neeksistovali. Buďte vidět na sociálních sítích jako Facebook, Instagram, TikTok, YouTube.

Nastavím individuální strategii pro Vaše podnikání podle klíčových požadavků, díky čemu se o Vás dozví okolí a budete ziskoví.

Služby k dispozici:

1- Video produkce – kompletní video služby, včetně vytvoření scénáře zacíleného na Vaše zákazníky

2- Foto produkce – kompletní foto služby

3- Finalizace a vytvoření strategie na sociální sítě

4- Bannery pro on-line marketing

5- Poradenství a vedení reklamy na těchto sítích: Facebook, Instagram, YouTube, TikToK a platformách Google ADS, Seznam.cz

 

Reference

Výborná domluva. Přesnost v dohodnutých časech. A i když jsme museli hodně imrovizovat trpělivost pana Vlka je odivuhodná. Je cítit nadšení pro svoji práci. U nás se spolupráci určitě nekončíme. Budeme pokračovat!!

Vladimír Trojáček

S Tomem spolupracujeme už delší dobu a vždy dokáže předčit naše očekávání. Naprosto profi přístup a komunikace. Za nás doporučujeme všema deseti.

Tereza Čajková

S Tomem spolupracujeme již velmi dlouho. Pokaždé když mu dáme nějaký náš produkt na vytvoření videa nebo fotek tak jsme velmi spokojeni.

Vít Mlejnek

Tom Vlček je dle mého názoru opravdový profesionál. Natáčel nám video v naprosto nefotogenickém prostředí. Škaredý neozdobený prostor plný nevzhledných prvků. Ale z videa byste nic z toho nepoznali. Dokázal zachytit naprosto úžasné věci a ty škaredé skrýt.

V prostoru si ho málo kdy všimnete. Chodí kolem jako duch, ale přitom zastihne vše, co na akci má. Video poté působí velmi přirozeně a zachycuje jak jednotlivé situace, tak také jejich atmosféru.

Můžu pouze doporučit. Děkujeme za krásnou spolupráci.

Kája Mikesková

„Organizovala jsem focení zaměstnanců pro nový web a oslovila jsem Toma. Spolupráce s ním byla jedna velká radost. Jednak je profesionál a s výsledkem jsme byli velmi spokojení, ale zdůraznila bych jeho smysl pro detail a přátelské jednání. Děkujeme Tome a těšíme se na další spolupráci.“

Aneta Bernatíková – Marketing

Požadavkem bylo vytvoření recenze spolu s produktovým videem určeným k propagaci na sociálních sítích. S výsledkem jsme byli spokojeni, vše proběhlo rychle a profesionálně.

Stanislav Přibyl

KONTAKT - Tom VLK foto

Objednej si reklamu ještě dnes…

info@tomvlk.cz

tel: 733 512 214