Foto-studio

Business Focení

Business portrét je Vaší vizitkou v pracovním světě. Pomáhá prolomit ledy při prvním elektronickém kontaktu, vyšperkuje Vaši prezentaci na sociálních sítích nebo v médiích a častokrát také rozhoduje o pracovních příležitostech.

Foto-studio

Produktové Foto

Produktové fotky pozitivně ovlivňují důvěryhodnost značky a zvyšují konverzi až o 20 %. Pomocí profesionálních fotografií můžete své zákazníky oslovit a zaujmout. Koncept těchto fotografií bude ušitý na míru přímo dle Vašich požadavků…

Reference

Výborná domluva. Přesnost v dohodnutých časech. A i když jsme museli hodně imrovizovat trpělivost pana Vlka je odivuhodná. Je cítit nadšení pro svoji práci. U nás se spolupráci určitě nekončíme. Budeme pokračovat!!

Vladimír Trojáček

S Tomem spolupracujeme už delší dobu a vždy dokáže předčit naše očekávání. Naprosto profi přístup a komunikace. Za nás doporučujeme všema deseti.

Tereza Čajková

S Tomem spolupracujeme již velmi dlouho. Pokaždé když mu dáme nějaký náš produkt na vytvoření videa nebo fotek tak jsme velmi spokojeni.

Vít Mlejnek

Tom Vlček je dle mého názoru opravdový profesionál. Natáčel nám video v naprosto nefotogenickém prostředí. Škaredý neozdobený prostor plný nevzhledných prvků. Ale z videa byste nic z toho nepoznali. Dokázal zachytit naprosto úžasné věci a ty škaredé skrýt.

V prostoru si ho málo kdy všimnete. Chodí kolem jako duch, ale přitom zastihne vše, co na akci má. Video poté působí velmi přirozeně a zachycuje jak jednotlivé situace, tak také jejich atmosféru.

Můžu pouze doporučit. Děkujeme za krásnou spolupráci.

Kája Mikesková

„Organizovala jsem focení zaměstnanců pro nový web a oslovila jsem Toma. Spolupráce s ním byla jedna velká radost. Jednak je profesionál a s výsledkem jsme byli velmi spokojení, ale zdůraznila bych jeho smysl pro detail a přátelské jednání. Děkujeme Tome a těšíme se na další spolupráci.“

Aneta Bernatíková – Marketing

Požadavkem bylo vytvoření recenze spolu s produktovým videem určeným k propagaci na sociálních sítích. S výsledkem jsme byli spokojeni, vše proběhlo rychle a profesionálně.

Stanislav Přibyl

Zajímá Vás průběh?

Před samotnou realizací fotografií společně probereme možnosti a vize. Pokusím se co nejvíce přiblížit Vaší představě o výsledku. Následně bude zpracována krátká smlouva se všem dohodnutými detaily a případně sekcí GDPR. Poté se již vrhneme na samotnou tvorbu fotografií. 

Pokud Vás cokoliv zajímá navíc, neváhejte využít chatovací pole vpravo dole…

BackStage

KONTAKT - Tom VLK foto

Objednej si focení ještě dnes…

info@tomvlk.cz

tel: 733 512 214