Foto-studio

Business Focení

Business portrét je Vaší vizitkou v pracovním světě. Pomáhá prolomit ledy při prvním elektronickém kontaktu, vyšperkuje Vaši prezentaci na sociálních sítích nebo v médiích a častokrát také rozhoduje o pracovních příležitostech.

Foto-studio

Produktové Foto

Produktové fotky pozitivně ovlivňují důvěryhodnost značky a zvyšují konverzi až o 20 %. Pomocí profesionálních fotografií můžete své zákazníky oslovit a zaujmout. Koncept těchto fotografií bude ušitý na míru přímo dle Vašich požadavků…

Reference

Výborná domluva. Přesnost v dohodnutých časech. A i když jsme museli hodně imrovizovat trpělivost pana Vlka je odivuhodná. Je cítit nadšení pro svoji práci. U nás se spolupráci určitě nekončíme. Budeme pokračovat!!

Vladimír Trojáček

S Tomem spolupracujeme už delší dobu a vždy dokáže předčit naše očekávání. Naprosto profi přístup a komunikace. Za nás doporučujeme všema deseti.

Tereza Čajková

S Tomem spolupracujeme již velmi dlouho. Pokaždé když mu dáme nějaký náš produkt na vytvoření videa nebo fotek tak jsme velmi spokojeni.

Vít Mlejnek

Tom Vlček je dle mého názoru opravdový profesionál. Natáčel nám video v naprosto nefotogenickém prostředí. Škaredý neozdobený prostor plný nevzhledných prvků. Ale z videa byste nic z toho nepoznali. Dokázal zachytit naprosto úžasné věci a ty škaredé skrýt.

V prostoru si ho málo kdy všimnete. Chodí kolem jako duch, ale přitom zastihne vše, co na akci má. Video poté působí velmi přirozeně a zachycuje jak jednotlivé situace, tak také jejich atmosféru.

Můžu pouze doporučit. Děkujeme za krásnou spolupráci.

Kája Mikesková

„Organizovala jsem focení zaměstnanců pro nový web a oslovila jsem Toma. Spolupráce s ním byla jedna velká radost. Jednak je profesionál a s výsledkem jsme byli velmi spokojení, ale zdůraznila bych jeho smysl pro detail a přátelské jednání. Děkujeme Tome a těšíme se na další spolupráci.“

Aneta Bernatíková – Marketing

Tomáš Vlček nám vytvořil profesionální propagační materiály, které vznikaly v přátelské a uvolněné atmosféře, děkujeme. Business focení venku proběhlo tak rychle, že jsme se ani nestihli cítit nervózní z profesionálního focení a výsledek byl skvělý. Fotografie přesně vystihovaly to, co jsme chtěli.  Při natáčení krátkého videa byl Tomáš jako ninja, nikdo ho neviděl a neslyšel a výsledek byl bezvadný, video přesně zachytilo tu napínavou a dramatickou atmosféru dané události. A pak jsme se společně pustili do pořádné akce, vytváření propagačního velkého videa! Tomáš Vlček byl s námi od začátku součástí týmu, společně jsme definovali záměr videa a cílového diváka, pomohl nám vystavět scénář a hlavní body, které chceme ve videu mít. Podařilo se mu zachytit přesně tu uvolněnou a přátelskou náladu, která ve skutečnosti při natáčení panovala. Nikdo z přítomných to nevnímal, jako „pozor, kameraman jde!“, ale Tomáš tak nějak proplouval okolo, a zachytil si přesně to, co bylo ke scénáři třeba. Nahrál voiceover, který je tak libozvučný, že posluchač se chce k reproduktoru až přitulit. Na základě našich pár připomínek video mírně poupravil v rekordním čase a obratem předal hotový video produkt. My jsme byli nadšení nejen z výsledku, ale hlavně ze spolupráce samotné, která byla profesionální a přátelská. Děkujeme

nezisková organizace Lesní mateřská škola a komunitní klub Pecka.

Požadavkem bylo vytvoření recenze spolu s produktovým videem určeným k propagaci na sociálních sítích. S výsledkem jsme byli spokojeni, vše proběhlo rychle a profesionálně.

Stanislav Přibyl

Tahle firma byla skvělá volba. Velice profesionální a zároveň přátelský přístup.
Tomáš Vlček je profesionál na svém místě, video předčilo naše očekávání, úžasné fotky. Vytvořil skvělou vzpomínku na naše výročí – 30 let založení společnosti MP Krásno a to za velice příznivou cenu.
Rozhodně doporučujeme !

Bára Vlčková
Specialista marketingu

Tom Vlk, to je v krátkosti kreativita, profesionalita a naprosto pohodová spolupráce. Za produkci Kontakt Festu mohu vyjádřit naprostou spokojenost a už moc se těším budoucí spolupráci.

 
Marian Žárský 

Zajímá Vás průběh?

Před samotnou realizací fotografií společně probereme možnosti a vize. Pokusím se co nejvíce přiblížit Vaší představě o výsledku. Následně bude zpracována krátká smlouva se všem dohodnutými detaily a případně sekcí GDPR. Poté se již vrhneme na samotnou tvorbu fotografií. 

Pokud Vás cokoliv zajímá navíc, neváhejte využít chatovací pole vpravo dole…

BackStage

KONTAKT - Tom VLK foto

Objednej si focení ještě dnes…

info@tomvlk.cz

tel: 733 512 214