fbpx
loader image
Foto-studio

Business Focení

Business portrét je Vaší vizitkou v pracovním světě. Pomáhá prolomit ledy při prvním elektronickém kontaktu, vyšperkuje Vaši prezentaci na sociálních sítích nebo v médiích a častokrát také rozhoduje o pracovních příležitostech.

Foto-studio

Produktové Foto

Produktové fotky pozitivně ovlivňují důvěryhodnost značky a zvyšují konverzi až o 20 %. Pomocí profesionálních fotografií můžete své zákazníky oslovit a zaujmout. Koncept těchto fotografií bude ušitý na míru přímo dle Vašich požadavků…

Reference

Tahle firma byla skvělá volba. Velice profesionální a zároveň přátelský přístup.
Tomáš Vlček je profesionál na svém místě, video předčilo naše očekávání, úžasné fotky. Vytvořil skvělou vzpomínku na naše výročí – 30 let založení společnosti MP Krásno a to za velice příznivou cenu.
Rozhodně doporučujeme !

Bára Vlčková
Specialista marketingu

Výborná domluva. Přesnost v dohodnutých časech. A i když jsme museli hodně imrovizovat trpělivost pana Vlka je odivuhodná. Je cítit nadšení pro svoji práci. U nás se spolupráci určitě nekončíme. Budeme pokračovat!!

Vladimír Trojáček

V podstatě vám nebylo co vytknout, byli jste rychlí, akční a trefovali jste vše napoprvé, za náš organizační tým tlumočím jen samou chválu a spokojenost. Vaše video-dokumentace byla ozdobou letošního ročníku. Děkujeme za váš čas a energii , kterou jste Sedmičce věnovali. Budeme se těšit na další spolupráci.

Libor Uher

 

S Tomem spolupracujeme již velmi dlouho. Pokaždé když mu dáme nějaký náš produkt na vytvoření videa nebo fotek tak jsme velmi spokojeni.

Vít Mlejnek

Požadavkem bylo vytvoření recenze spolu s produktovým videem určeným k propagaci na sociálních sítích. S výsledkem jsme byli spokojeni, vše proběhlo rychle a profesionálně.

Stanislav Přibyl

Tom Vlk, to je v krátkosti kreativita, profesionalita a naprosto pohodová spolupráce. Za produkci Kontakt Festu mohu vyjádřit naprostou spokojenost a už moc se těším budoucí spolupráci.

 
Marian Žárský 

S Tomem spolupracujeme už delší dobu a vždy dokáže předčit naše očekávání. Naprosto profi přístup a komunikace. Za nás doporučujeme všema deseti.

Tereza Čajková

Tom Vlček je dle mého názoru opravdový profesionál. Natáčel nám video v naprosto nefotogenickém prostředí. Škaredý neozdobený prostor plný nevzhledných prvků. Ale z videa byste nic z toho nepoznali. Dokázal zachytit naprosto úžasné věci a ty škaredé skrýt.

V prostoru si ho málo kdy všimnete. Chodí kolem jako duch, ale přitom zastihne vše, co na akci má. Video poté působí velmi přirozeně a zachycuje jak jednotlivé situace, tak také jejich atmosféru.

Můžu pouze doporučit. Děkujeme za krásnou spolupráci.

Kája Mikesková

Tomáš Vlček nám vytvořil profesionální propagační materiály, které vznikaly v přátelské a uvolněné atmosféře, děkujeme. Business focení venku proběhlo tak rychle, že jsme se ani nestihli cítit nervózní z profesionálního focení a výsledek byl skvělý. Fotografie přesně vystihovaly to, co jsme chtěli.  Při natáčení krátkého videa byl Tomáš jako ninja, nikdo ho neviděl a neslyšel a výsledek byl bezvadný, video přesně zachytilo tu napínavou a dramatickou atmosféru dané události. A pak jsme se společně pustili do pořádné akce, vytváření propagačního velkého videa! Tomáš Vlček byl s námi od začátku součástí týmu, společně jsme definovali záměr videa a cílového diváka, pomohl nám vystavět scénář a hlavní body, které chceme ve videu mít. Podařilo se mu zachytit přesně tu uvolněnou a přátelskou náladu, která ve skutečnosti při natáčení panovala. Nikdo z přítomných to nevnímal, jako „pozor, kameraman jde!“, ale Tomáš tak nějak proplouval okolo, a zachytil si přesně to, co bylo ke scénáři třeba. Nahrál voiceover, který je tak libozvučný, že posluchač se chce k reproduktoru až přitulit. Na základě našich pár připomínek video mírně poupravil v rekordním čase a obratem předal hotový video produkt. My jsme byli nadšení nejen z výsledku, ale hlavně ze spolupráce samotné, která byla profesionální a přátelská. Děkujeme

nezisková organizace Lesní mateřská škola a komunitní klub Pecka.

„Organizovala jsem focení zaměstnanců pro nový web a oslovila jsem Toma. Spolupráce s ním byla jedna velká radost. Jednak je profesionál a s výsledkem jsme byli velmi spokojení, ale zdůraznila bych jeho smysl pro detail a přátelské jednání. Děkujeme Tome a těšíme se na další spolupráci.“

Aneta Bernatíková – Marketing

Skvělý tým. Natočili naší přehlídku Motýlek v oblacích. Vše proběhlo naprosto v pohodové atmosféře a v úžasné domluvě. Všichni se cítili dobře a video je prostě super. Velice doporučuji. Výsledné video bylo opravdu rychle a ve vysoké kvalitě.  Doporučuji!

 
Marek Poruba

Zajímá Vás průběh?

Před samotnou realizací fotografií společně probereme možnosti a vize. Pokusím se co nejvíce přiblížit Vaší představě o výsledku. Následně bude zpracována krátká smlouva se všem dohodnutými detaily a případně sekcí GDPR. Poté se již vrhneme na samotnou tvorbu fotografií. 

Pokud Vás cokoliv zajímá navíc, neváhejte využít chatovací pole vpravo dole…

BackStage

KONTAKT - Tom VLK foto

Objednej si focení ještě dnes…

info@tomvlk.cz

tel: 733 512 214